Adaptive Mind

Co očekávám od GAAC Summitu (2)

Posted on: 13. října 2009

Po celé dlouhé čtyři dny máme možnost potkat se s mnoha profesionály z našeho oboru z celého světa. Na letošní GAAC Summit se sjelo něco přes 150 konzultantů a všichni mají za sebou spousty práce a praktických zkušeností.

Zkušenosti a nová motivace

Na Summitu nepřednášejí pouze členové vývojářkých týmů Google Analytics a Google Website Optimizeru, ale také zástupci konzultantských firem, které se rozhodly podělit se o své zkušenosti. Jejich záběr bude už podle názvů přednášek v oficiálním programu velice široký. Od případových studií konkrétních projektů přes rady ohledně komunikace se zákazníky až po nápady a tipy na odlišné způsoby využití nástrojů, které dodává na dnešní internet nejen Google.

Případové studie

Základním poselstvím případových studíí většinou bývá „Udělejte to také – má to smysl, tady jsou výsledky.“, ale v náznacích, detailech a závěrečných otázkách se vždy objeví i tipy na konkrétní postupy a způsoby sdělování výsledků klientům tak, aby si sami mohli udělat úsudek o užitečnosti počínání konzultantské firmy.

Komunikace

Máte-li, stejně jako já, jistotu, že na webech klientů stále existuje mnoho potenciálu pro zlepšení, ale nemáte v záloze dost argumentů proto, aby vaši jistotu sdílel i klient a věnoval vašim nápadům náležitou pozornost a prostředky? Zkušenosti ostatních lidí z oboru vás mohou také inspirovat, jak své nápady před klientem obhájíte. Návíc se díky konkrétním případům problémových míst chci dozvědět, jak překlenout obvyklé bariéry, které se v rozsáhlejších organizacích mohou vyskytovat na řadě míst – složité organizační struktury a interní postupy, technické potíže, komplikované vztahy se subdodavateli a podobně.

Tipy a triky

Ne všichni klienti znají všechny nástroje a možnosti, které jsou dnes dostupné. Udržet si přehled a přijít vždy s nejlepším, nejlevnějším a nejsnadnějším řešením konkrétního problému klienta není snadné. Proto bych rád načerpal novou inspiraci k vyzkoušení produktů, které jsem dosud neznal nebo jsem si nebyl jistý, k čemu konkrétnímu je možné je využít.

Vlastnosti:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Sleduj mě na Twitteru

Moje twíty

RSS Google Reader

  • Objevila se chyba, RSS zdroj je pravděpodobně mimo provoz. Zkuste to později.

RSS 417.cz

  • Objevila se chyba, RSS zdroj je pravděpodobně mimo provoz. Zkuste to později.
%d bloggers like this: